Contact

Contactgegevens:

Bezoek- en postadres Kerkpad 25
Postcode en plaats 9991 AC Middelstum
Tel. nr. 0595-797906
E-mail info@ggz-groningen.nl
Website www.ggz-groningen.nl

U kunt ons bereiken per telefoon, e-mail en via deze website voor informatie, aanmelding, het maken van afspraken en het inschrijven voor themagroepen of lezingen.

Telefonische bereikbaarheid:
We hebben geen telefonisch spreekuur. Als de telefoon niet wordt opgenomen als u belt,  dan kunt u de voicemail inspreken. U wordt dan binnen 1-2 werkdagen teruggebeld.


Afzeggen van afspraken:
Afspraken kunt u afzeggen via het algemene telefoonnummer of via het 06 nummer van uw zorgverlener.
Afspraken dient u uiterlijk 24 uur (1 werkdag) van tevoren af te zeggen. Spreekt u a.u.b. de voicemail in als er niet wordt opgenomen.

De e-mailadressen van onze medewerkers:

Anke Bons a.bons@ggz-groningen.nl
Kerensa Hennekam - van der Molen k.hennekam-van.der.molen@ggz-groningen.nl
Roos den Held r.den.held@ggz-groningen.nl
Joost Kerkhoff j.kerkhoff@ggz-groningen.nl
Peter Poleij p.poleij@ggz-groningen.nl
Grieteke Pool g.pool@ggz-groningen.nl
Marike Janssen m.janssen@ggz-groningen.nl
Anja Meijer a.meijer@ggz-groningen.nl